Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz Bekleyen: 1
Hasan Tiyek Babası
04.05.2019
ADANA
Oğlum oğlum canımmm ciğerim canparem...behlijamız iyi olacak inşallah...tek tesellimiz o yavrum...yavrunun yavrusu... güzel kızım.

Hasan Tiyek Babası
04.05.2019
ADANA
Canım oğlum bebeğim bitanem canparem doyamadım, doyamadık yavrum...

Ömer ÇİÇEK
02.05.2019
ADANA
Kardeşim benim, seni özledik, hep bizimlesin. İzin silinmez.

Teşekkürler Ömer.

Baban bebeğim
31.08.2017
ADANA
Canım sevgilim aşkım bitanem oğlum bir bayramı da sensiz buruk geçiriyoruz...kurban bayramı sensiz olmuyor oluşum gülüm güzelim... çok üzgünüz annen kardeşlerin amcaların kuzenlerim bütün sevenlerin çok özlüyoruz sevgilim oğlum... Rabbimiz bizleri inşallah cennette buluşturur...tek umudumuz bu seni çok erken kaybettik sana doyamadık oluşum bebeğim canım... geleceğiz yanına oluşum inan o kadar çok özlüyoruz ki seni aşkımmmm.

Sabri Pedük
16.06.2017
ADANA
Cennetin Suyu Ruhuna işIesin Toprağı boI ruhu huzurIu OIsun Mekanı cennet olsun...

Teşekkürler..

Betül yılmaz
15.05.2017
ADANA
Hayata elveda diyip ölüme merhaba diyen kardeşim ruhun şad mekanın cennet olsun geride o kadar güzel eserler bırakmışsınki seni unutmak mümkün degil .

Teşekkürler..

Rukiye Ökdem
28.03.2017
ADANA
Sevgili kardeşim muhammed, ALLAH sevdiği kullarını yanına erken alırmış, sende onlardan birisin.Rabbim sana peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin, mekanın cennet olsun.

Teşekkürler..

Fikret Gökçe
22.03.2017
ADANA
Mekanın cennet olur İnşallah

Okulda son gördüğümde helalleşmiştik. Helal olsun.
hocan olarak senin gibi bir öğrencim olduğu için gurur duyuyorum. takdir elbette yaradanın üzüldüğüm tek şey çok gençtin be yiğidim.
Sanatı ve Şiiri Seven Adam iyi ki seni tanımışım. iyi ki öğrencim olmuşsun.

Teşekkürler..

Jim Manzi
22.03.2017
HATAY
Ryan,There are way, way, way more important things in life than bl;.2inggHere&#8g17os hoping you feel better, and given that you are a real gentleman, that no personality changes emerge.Best wishes,Jim Manzi

Çeviri: hayatta şu yollardan daha önemli şeyler var: Kendini daha iyi hissetmen için ümit verici bir beyefendiymiş ve hiçbir kişilik değişikliği ortaya çıkmamaktadır. En iyi dilekler Jim Manzi

Teşekkürler..

mehmet öğütgen
22.03.2017
NEVSEHIR
gülmesi güzel insan rabbim rahmeti,merhameti,mağfireti ile muamele etsin sana.o gün tanışacaktık ama acılı haberini ailene vermek nasipmiş bize.yazılanlar gülüşün ve o asil ailen kimliğini ortaya çıkartıyor .mekanın cennettir inşalllah.sabır ve metanet le allah ın emrine teslim olan ailene de saygılarımı sunarım.rabbim cennetinde kavuştursun sizi. MEHMET MAHİR ÖĞÜTGEN NEVŞEHİR IHH DERNEĞİ

Teşekkürler..

1 2 3 4
Copyright © 2017 muhammedtiyek.com Tüm Hakları Saklıdır.