Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz Bekleyen: 1
Hasan Tiyek Babası
04.05.2019
ADANA
🌹 gül-i gülzarım, müptela-ı gamım, şeb-i Yeldam...sevgilim benim güzel bebeğim.seni çok ama çok özlüyoruz. Yıllar geçtikçe yokluğun, acın artıyor yavrum. Diloşum hâlâ kendini toplayamadı. Annen öyle. Ben ve abin erkek olduğumuzdan güçlü olmaya çalışıyoruz. Bizlerde tenhalarda rahatlamaya çalışıyoruz. Ağlıyor seni duymaya hissetmeye çalışıyoruz bebeğim. Sen her zaman aramızdasın hep ismini anıyoruz. Hatıralarını diri tutuyoruz. Adın geçtiğinde Muhammedimiz diye bastırarak anıyoruz. Seninle yaşıyoruz oğlum. Behlika da büyüyor. Çok güzel bir kız babası.. tıpkı şiirlerinde tarif ettiğin gibi. Elbet bir gün buluşacağız bebeğim..bekle geleceğiz...sevgilimmmm.

Hasan Tiyek Babası
04.05.2019
ADANA
Oğlum oğlum canımmm ciğerim canparem...behlijamız iyi olacak inşallah...tek tesellimiz o yavrum...yavrunun yavrusu... güzel kızım.

Hasan Tiyek Babası
04.05.2019
ADANA
Canım oğlum bebeğim bitanem canparem doyamadım, doyamadık yavrum...

Ömer ÇİÇEK
02.05.2019
ADANA
Kardeşim benim, seni özledik, hep bizimlesin. İzin silinmez.

Teşekkürler Ömer.

Baban bebeğim
31.08.2017
ADANA
Canım sevgilim aşkım bitanem oğlum bir bayramı da sensiz buruk geçiriyoruz...kurban bayramı sensiz olmuyor oluşum gülüm güzelim... çok üzgünüz annen kardeşlerin amcaların kuzenlerim bütün sevenlerin çok özlüyoruz sevgilim oğlum... Rabbimiz bizleri inşallah cennette buluşturur...tek umudumuz bu seni çok erken kaybettik sana doyamadık oluşum bebeğim canım... geleceğiz yanına oluşum inan o kadar çok özlüyoruz ki seni aşkımmmm.

Sabri Pedük
16.06.2017
ADANA
Cennetin Suyu Ruhuna işIesin Toprağı boI ruhu huzurIu OIsun Mekanı cennet olsun...

Teşekkürler..

Betül yılmaz
15.05.2017
ADANA
Hayata elveda diyip ölüme merhaba diyen kardeşim ruhun şad mekanın cennet olsun geride o kadar güzel eserler bırakmışsınki seni unutmak mümkün degil .

Teşekkürler..

Rukiye Ökdem
28.03.2017
ADANA
Sevgili kardeşim muhammed, ALLAH sevdiği kullarını yanına erken alırmış, sende onlardan birisin.Rabbim sana peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin, mekanın cennet olsun.

Teşekkürler..

Fikret Gökçe
22.03.2017
ADANA
Mekanın cennet olur İnşallah

Okulda son gördüğümde helalleşmiştik. Helal olsun.
hocan olarak senin gibi bir öğrencim olduğu için gurur duyuyorum. takdir elbette yaradanın üzüldüğüm tek şey çok gençtin be yiğidim.
Sanatı ve Şiiri Seven Adam iyi ki seni tanımışım. iyi ki öğrencim olmuşsun.

Teşekkürler..

Jim Manzi
22.03.2017
HATAY
Ryan,There are way, way, way more important things in life than bl;.2inggHere&#8g17os hoping you feel better, and given that you are a real gentleman, that no personality changes emerge.Best wishes,Jim Manzi

Çeviri: hayatta şu yollardan daha önemli şeyler var: Kendini daha iyi hissetmen için ümit verici bir beyefendiymiş ve hiçbir kişilik değişikliği ortaya çıkmamaktadır. En iyi dilekler Jim Manzi

Teşekkürler..

1 2 3 4
Copyright © 2017 muhammedtiyek.com Tüm Hakları Saklıdır.