Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz Bekleyen: 1
Ahmet Bulut
21.02.2017
ADANA
İnsanoğlu doğar,büyür ve ölür. Bu bir gerçek. Kimi genç, kimi İhtiyar. Önemli olan genç veya ihtiyarken gitmesi değil. Hak adına hakikat adına dolu veya boş gitmesidir. Görüldüğü üzre Muhammed kardeşimiz heğbesi dolu gidenlerdendir inşallah. Rabbim, ismiyle müsemma kılsın, rahmet eylesin. Bu sitenin kardeşimiz için rahmete vesile olması dileğiyle...
Ailesine ve dostlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Teşekkürler...

Alperen Sipahi
13.02.2017
ADANA
Ölüm ne bir son ne de bir kayboluştur
Sonu olmayan bir dünyada varoluştur
Aileye dostlara sevdiklerine kısa bir veda
Sonu olan her şeye mutlak elvedadır ölüm
Gökyüzü gibidir, mavidir aslında
Sonsuzluğa merhabadır ölüm
Ve ölüler bekler asıl ölüleri
Sen de bekle bizi
Bekle
Cennetin en güzel bahçesinde...

Mekanın Cennet Olsun Güzel İnsan

Teşekkürler...

Hasan TİYEK
29.01.2017
ADANA
Sevgili oğlum Muhammed'im için bu sayfayı hazırlıyoruz. İnsan gerçekte ortaya koyduğu eserleriyle, değerleriyle yaşar. Biz de bitanemizi kendi eserleriyle, hatıralarıyla, anılarıyla onu aramızda, sevenlerinin arasın da yaşatmayı düşünüyoruz. Katkılarınızı bekliyoruz. Sizler de Muhammed'e ait fotoğraf, video, ses kaydı vs. Ne varsa bize ulaştırmanızı istiyoruz. Bu hatıraların hepsi bir yer de toplu olarak dursun ve hep birlikte, adına kurduğumuz bu websitesinden onu aramızda yaşatalım.
Genç yaşta ortaya koyduğu eserlerini, değerlerini birlikte koruyalım, özellikle şiirlerini gelecek nesle aktaralım. Kendi yazdığı roman, hikaye, çocuk oyunu denemelerini, sahnede oynadığı oyunları ve çocuk oyunu, şiir okuyuşlarını, ney üfleyişini, şarkı söyleyişini, dörtnala ata binişini vs. Mücadelesini, cesaretini, azmini, kanaatkarlığını, seçiciliğini, sabrını kısacık hayatında (25), hayata bakışını ortaya koyalım istedik...
Destek ve dualarınızı bekliyoruz.

Yiğitcan dinler
29.01.2017
ADANA
Yıllar önce seninle tanışmıştık iyi ki seni tanımışım Allaha şükürler olsun ki senin gibi bir kardeşim var. ben bizde şunu anladım iki insanın kardeş olabilmesi için kan bağı olmasına gerek yokmuş kan bağı olmadan da kardeş olunabiliyormuş.
Sen benim sonsuza dek kardeşim olarak kalacaksın daima kalbimdesin mekanın cennet ruhun şad olsun. Bilesin ki kardeşin seni çok özledi. Ha birde soranlara kardeşim baharı ve şiir çok severdi diyorum oyuncu ve şair ruhlu kardeşim.

Teşekkürler...

1 2 3 4
Copyright © 2017 muhammedtiyek.com Tüm Hakları Saklıdır.